Studio masażu & SPA

Wszystkie masaże wykonywane przy muzyce relaksacyjnej , blasku zapalonych świec i woni aromantycznych zapachów.

Masaż klasyczny

20 min - 89 z5

Poprzez odpowiednie ułożenie pacjenta, zapewnia rozluźnienie mięśni poddawanych masażowi. Może być wykonywane w formie masażu całościowego lub częściowego. Zalecany w stanach przeciążeniowych, długa praca siedząca lub stojąca. Wpływa pozytywnie na prace mięśni i pozostałych narządów naszego organizmu.

Masaż antycelulitowy

25 min - 99 zł

50 min - 159 zł

Polecany kobietom które chcą mieć piękniejszą i jędrniejszą skórę. Po serii takich masażów, następuje widoczna poprawa, a skóra na twoich biodrach, brzuchu, udach i ramionach staje się bardziej sprężysta i jędrniejsza. Można dzięki niemu wymodelować i wyszczuplić sylwetkę, a także pozbyć się cellulitu.

Masaż relaksacyjny

25 min - 99 zł

Masaż ten odbywa się przy nastrojowej muzyce relaksacyjnej w blasku zapalonych świec. Dzięki temu wprowadzi Twoje ciało w stan relaksu. Odpręża i rozluźnia ciało. Pozwoli ci wyciszyć umysł i zapomnieć o codziennych stresach i problemach.

55 min - 169 zł

Masaż aromatyczny

25 min - 89 zł

50 min - 159

Delikatny masaż wykonany przy użyciu olejków aromatycznych, przeniesie Cię w świat niezapomnianego relaksu. Skapotowana przez Ciebie nuta zapachowa ukoi Twoje ciało i zmysły.

Masaż limfatyczny

25 min - 99

Masaż wpływający na pobudzenie krążenia limfy. Znakomity na opuchnięte nogi, problemy z krążeniem, zastojach żylnych. Jeśli masz takie problemy musisz tego spróbować, a na efekty nie będziesz musiał długo czekać.

Akupresura stóp

20 min - 79 z9

Celem takiego masażu jest uaktywnienie procesów samoleczenia i powrót twojego organizmu do naturalnej równowagi. Twoje ciało jest oczyszczane z toksyn. Pobudzenie tysiąca zakończeń nerwowych na stopach usprawnia funkcjonowanie wszystkich narządów wewnętrznych.

Masaż stóp

20 min - 79 zł

Jest skutecznym antidotum na stres, zwalcza bóle głowy, kręgosłupa i innych części. Pomaga również poprawić jakość życia ludziom ciężko chorym.

Masaż gorącymi kamieniami

45 min - 149 zł

80 min - 219 zł

Wykorzystując zdolności przekazywania energii zgromadzonej w kamieniach bazaltowych, oddziałuje nie tylko na nasze ciało, ale i ducha. Masaż gorącymi kamieniami jest indywidualnie dobrany natężeniem i siłą w zależności od upodobań klienta. Olejki eteryczne oraz odpowiednio dobrana muzyka wpływa kojąco zmniejszając ogólne napięcie nerwowe. Podczas masażu kamieniami można naprawdę się zrelaksować.

Poszukujesz odpoczynku, relaksu i chcesz choć na chwilę oderwać się od codzienności ?

skorzystaj z naszej bogatej oferty masaży