Masaże

Studio masażu & SPA
Wszystkie masaże wykonywane przy muzyce relaksacyjnej , blasku zapalonych świec i woni aromantycznych zapachów.
Masaż klasyczny
Poprzez odpowiednie ułożenie pacjenta, zapewnia rozluźnienie mięśni poddawanych masażowi. Może być wykonywane w formie masażu całościowego lub częściowego. Zalecany w stanach przeciążeniowych, długa praca siedząca lub stojąca. Wpływa pozytywnie na prace mięśni i pozostałych narządów naszego organizmu.
Masaż klasyczny
- 20 min 40 zł

Masaż antycelulitowy
Polecany kobietom które chcą mieć piękniejszą i jędrniejszą skórę. Po serii takich masażów, następuje widoczna poprawa, a skóra na twoich biodrach, brzuchu, udach i ramionach staje się bardziej sprężysta i jędrniejsza. Można dzięki niemu wymodelować i wyszczuplić sylwetkę, a także pozbyć się cellulitu.
Masaż antycelulitowy
- 25 min 50 zł
- 50 min 95 zł
Masaż relaksacyjny
Masaż ten odbywa się przy nastrojowej muzyce relaksacyjnej w blasku zapalonych świec. Dzięki temu wprowadzi Twoje ciało w stan relaksu. Odpręża i rozluźnia ciało. Pozwoli ci wyciszyć umysł i zapomnieć o codziennych stresach i problemach.
Masaż relaksacyjny świecą
- 25 min 60 zł
- 55 min 120 zł
Masaż aromatyczny

Delikatny masaż wykonany przy użyciu olejków aromatycznych, przeniesie Cię w świat niezapomnianego relaksu. Skapotowana przez Ciebie nuta zapachowa ukoi Twoje ciało i zmysły. 

Masaż aromatyczny
- 25 min 45 zł
- 55 min 90 zł

Masaż limfatyczny
Masaż wpływający na pobudzenie krążenia limfy. Znakomity na opuchnięte nogi, problemy z krążeniem, zastojach żylnych. Jeśli masz takie problemy musisz tego spróbować, a na efekty nie będziesz musiał długo czekać.
Masaż limfatyczny
- 25 min 50 zł
Akupresura stóp
Celem takiego masażu jest uaktywnienie procesów samoleczenia i powrót twojego organizmu do naturalnej równowagi. Twoje ciało jest oczyszczane z toksyn. Pobudzenie tysiąca zakończeń nerwowych na stopach usprawnia funkcjonowanie wszystkich narządów wewnętrznych.
Akupresura stóp
- 20 min 45 zł
Masaż stóp
Jest skutecznym antidotum na stres, zwalcza bóle głowy, kręgosłupa i innych części. Pomaga również poprawić jakość życia ludziom ciężko chorym.
Masaż stóp
- 20 min 45 zł
Masaż gorącymi kamieniami
Wykorzystując zdolności przekazywania energii zgromadzonej w kamieniach bazaltowych, oddziałuje nie tylko na nasze ciało, ale i ducha. Masaż gorącymi kamieniami jest indywidualnie dobrany natężeniem i siłą w zależności od upodobań klienta. Olejki eteryczne oraz odpowiednio dobrana muzyka wpływa kojąco zmniejszając ogólne napięcie nerwowe. Podczas masażu kamieniami można naprawdę się zrelaksować.
Masaż gorącymi kamieniami
- 45 min 80 zł
- 80 min 160 zł

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.